Konkurs na stanowisko trenera

Konkurs na trenera Polskiej Narodowej Agencji Programu “M┼éodzie┼╝ w dzia┼éaniu”

Polska Narodowa Agencja Programu “M┼éodzie┼╝ w dzia┼éaniu” poszukuje os├│b zainteresowanych do┼é─ůczeniem do zespo┼éu trenerskiego. G┼é├│wne zadania zespo┼éu trener┼éw wsp├│┼épracuj─ůcych z Narodow─ů Agencj─ů Programu to:
- wspieranie Narodowej Agencji w realizacji szkoleń, seminariów i innych działań skierowanych do młodzieży i pracowników młodzieżowych;
- pomoc w okre┼Ťlaniu potrzeb szkoleniowych m┼éodych ludzi i os├│b pracuj─ůcych z m┼éodzie┼╝─ů, realizuj─ůcych projekty na poziomie lokalnym, krajowym i mi─Ödzynarodowym;
- wspomaganie dzia┼éa┼ä maj─ůcych wp┼éyw na jako┼Ť─ç w projektach m┼éodzie┼╝owych oraz w inicjatywach podejmowanych przez Narodow─ů Agencj─Ö.

Oferujemy ciekaw─ů, dorywcz─ů prac─Ö oraz pomoc w podnoszeniu kwalifikacji przez organizowanie szkole┼ä dla trener├│w i umo┼╝liwianie uczestnictwa w szkoleniach za granic─ů.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 lutego 2009 r. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie:
http://www.youth.org.pl/index.php/ida/21/?idn=387&p=1

Leave a Reply